peřináč KONOS

Kód:
1890_C401
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 1 609 Kč
Cena bez DPH: 1 330 Kč
Tento produkt dodáváme v různých dekorech
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Peřináč KONOS

Barva: více barevných provedení-na vyžádání zašleme vzorník

Materiál: voština 3,8 cm, lamino 1,8 cm

Rozměr: výška  76 cm, šířka 90 cm, hloubka 40 cm

Peřináč je skvělý pomocník pro uložení peřin a ložního prádla. Celý den je pak uklizeno a na peřiny se zbytečně nepřáší. Peřináče především vítají rodiny s dětmi.  Peřináč KONOS nabízíme v několika barevných dekorech (dub sonoma, merano, bordeaux, přírodní). Na vyžádání Vám rádi poskytneme vzorník dekorů. Některé dekory jsou za příplatek. Peřináč se otevírá z čelní části. Alternativou peřináče KONOS  je peřináč MATT, který též naleznete v naší nabídce.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

 

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
výška  76 cm, šířka 90 cm, hloubka 40 cm
Materiál
lamino
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0