sleva 9% akce

odkládací stolek NOBLES 61-A achát

Kód:
OS38016
Termín dodání:
7-14 dní
Skladová dostupnost:
na externím skladě
Běžná cena: 7 650 Kč
Ušetříte: 660 Kč (9%)
Cena s DPH: 6 990 Kč
Cena bez DPH: 5 776,86 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Odkládací stolek NOBLES 61-A achát

Barva: achátová

Materiál: achát, kovová základna

Rozměry: 35 cm x 61 cm x 35 cm  (ŠxVxH) , nohy stolu: 1 cm x 1 cm, tloušťka stolu: 15 mm, průměr stolu: 32 cm

Každá achátová deska je jedinečná. Odkládací stolek NOBLES je nádherný doplněk interiéru. Nabízíme jej v několika barevných provedeních (viz fotogalerie) a dvou rozměrech. Všechny produkty nalezete v naší kolekci NOBLES. Jedna série z této nádherné kolekce je v okouzlujícím achátovém provedení.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE NOBLES  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

 

NĚCO MÁLO O ACHÁTU

Krásný Achát patří mezi tzv. drahé kameny, je astrologicky přiřazen k planetě Merkur a přičítají se mu též i léčivé účinky. Achát je minerál se stupněm tvrdosti 6-7 na Mohsově stupnici, má jemně i hrubě vrstvenou odrůdu křemene, proto achát vlastně není jeden minerál, ale směs křemene, chalcedonu a opálu. Typickým prvkem achátu je jeho pestrobarevnost. Říká se, že achát dodává citovou, tělesnou i rozumovou rovnováhu, navozuje pocit bezpečí, má léčivé účinky, pozitivně působí především na zažívací trakt a kožní oblasti. Achát symbolizuje odvahu, sílu, dlouhověkost, lásku, ochranu. Achát podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění a odstraňuje vnitřní napětí. Achátů je mnoho druhů, například růžový, stromečkový, modrý, mechový, bílý, šedý a další. Achát je kámen znamení Rak a Štír.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky 
Rozměr
35 cm x 61 cm x 35 cm
Materiál
achát, kovová základna
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0