HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Odkládací stolky

odkládací stolek MULTIPLO

Kód:
OS35440
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
18 396 Kč
2 024 Kč (11%)
: 16 372 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Odkládací stolek MULTIPLO

Materiál: MDF, zrcadlové sklo

Rozměry (ŠxVxH): 130 x 82 x 40 cm

Pro optimální lom světla jsou jednotlivá zrcátka nastavena do odlišných úhlů. Zrcadlový odkládací stolek, který patří k velmi povedeným kouskům designéra. Doporučujeme doplnit designovým zrcadlem, které naleznete též v naší nabídce. MULTIPLO je ohromující již na první dojem a je ozdobou každého moderního interiéru. Produkt je od německého designového dodavatele velmi kvalitního nábytku. 

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
130 x 82 x 40 cm
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Barový vozík PYKA masiv dub

Barový vozík PYKA masiv dub

Kód:DE-PYK-BAR-VOZIK
 
u dodavatele
10 100 Kč
akce
odkládací stolek PYRAMID

odkládací stolek PYRAMID

Kód:OS21011
 
u dodavatele
3 490 Kč 4 200 Kč
akce
odkládací stolek DRIFTWOOD 35-CM naplavené dříví

odkládací stolek DRIFTWOOD 35-CM naplavené dříví

Kód:OS19807
 
u dodavatele
2 790 Kč 3 360 Kč
Konferenční/odkládací  IVET

Konferenční/odkládací IVET

Kód:DE-SIL-IVET
 
u dodavatele
1 040 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m