HOME > Nábytek > Kuchyňské studio > Kuchyňské dřezy

Nerezový dřez E 78 vestavný

Kód:
DE-PYR-E78
Termín dodání:
2-8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 2 690 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Nerezový dřez E-78 vestavný

Rozměry: 78x15x43,5 cm
Materiál: nerez

Nerezový dřez vyrobený nejmodernější technologií z materiálu Cr Ni 18/10 (DIN 1.4301) největší jakosti. Tato potravinářská ocel s vysokým obsahem chrómu a niklu je nejvhodnější pro výrobu nerezových dřezů, mezi největší přednosti patří odolnost proti korozi i při narušeném povrchu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost a hygiena. Dřez se neloupe, nemůže prasnout a rozbít se. Je recyklovatelný v hutnické výrobě, tím je šetrný k životnímu prostředí. Povrch dřezu je hladký, rozměry dřezu - 78 x 43,5 cm, rozměr dřezové nádoby 33,5 x 36,5 x 15 cm. Dřezová plocha obsahuje odtok napojený na sifon, který je součástí balení. Součástí sifonu je i přípojka na myčku s kompletním montážním příslušenstvím. Dřez je vestavný do pracovní desky, která se pokládá na kuchyňskou skříňku pod dřez, která má šířku min. 80 cm. V naší nabídce nabízíme vhodné vodovodní baterie.

  VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
78x15x43,5 cm
Materiál
nerez
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Nerezový dřez ZOM 20 vestavný, satin

Nerezový dřez ZOM 20 vestavný, satin

Kód:DE-ALV-ZOOM-20-SAT
 
u dodavatele
1 890 Kč
Nerezový dřez ZOM 10 vestavný, satin

Nerezový dřez ZOM 10 vestavný, satin

Kód:DE-ALV-ZOOM-10-SAT
 
u dodavatele
1 690 Kč
Nerezový dřez INTL 1B1D celoplošný s baterií (set)

Nerezový dřez INTL 1B1D celoplošný s baterií (set)

Kód:DE-PYR-INTL1B1D-SET
 
u dodavatele
2 290 Kč
Nerezový dřez FORM 10 vestavný

Nerezový dřez FORM 10 vestavný

Kód:DE-ALV-FORM-10
 
u dodavatele
1 290 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m