luxusní zrcadlo DUO LUMINA 140/70 LED osvětlení

Kód:
900-971
Termín dodání:
4 - 10 dní
Skladová dostupnost:
skladem
Cena s DPH: 8 120 Kč
Cena bez DPH: 6 710,74 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Luxusní zrcadlo DUO LUMINA 140/70 LED osvětlení

Zrcadlo Lumina DUO 140 cm x 70 cm na řetízkový spínač je díky třem podsvíceným pruhům osvětlení vhodné nad dvojumyvadlo. Podsvícené pruhy mají rozměr 60 cm x 4 cm a spotřeba el. energie je 3 x 9 W. Další informace k použitému LED pásku: barva světla: 3100 °K (teplá bílá); svítivost: 1080 lm/m, 215 lux/m2. Zrcadlo je vybaveno úchyty (závěsy i vhodné háky na zeď) pro vodorovné zavěšení a je v provedení se zapínáním na řetízkový spínač. Celková tloušťka zrcadla včetně podsvícení je cca 4 cm.Zrcadlo LUMINA se zářivkovým osvětlením doporučujeme vývod elektřiny umístit „na střed zrcadla“. Délka přívodního kabelu na zrcadlech LUMINE je 1 m umožňující jeho pohodlnou montáž. Zrcadlo LUMINA nabízíme v několika rozměrech.

Šířka: 70 cm

Výška: 70 cm

Váha: 12,5 kg

Zrcadla v převážné většině dodáváme v dřevěném rámu, aby nedošlo při přepravě k poškození či rozbití. Zrcadlo je ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky. 

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS! 

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
140 cm x 70 cm
Materiál
zrcadlové sklo, LED osvětlení
Osvětlení
ano
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0

DEFLEE SLEVY