HOME > Luxus > Dekorativní kování > KOVÁNÍ BEBEK

luxusní úchytka 96mm BEBEK SILVER, černé krystaly

Kód:
U14BEB9Z96
Termín dodání:
1-3 týdny
Dostupnost:
u dodavatele
: 2 024 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Luxusní úchytka 96mm BEBEK SILVER, černý krystal

Okrasná úchytka z kolekce BEBEK, která je zdobená velkými černými krystaly. BEBEK zaujímá především historickým designem a uchvátí svým precizním provedením. Úchytku BEBEK nabízíme v několika rozměrech a povrchových úpravách. Kolekce BEBEK nabízí dveřní kování, koupelnové a jiné bytové doplňky v různém barevném či designovém provedení. Rozsáhlá sériová řada BEBEK nabízí nádherné sety a sestavy a Váš interiér dovede k perfektní dokonalosti s nepřehlédnutelnou elegancí. S luxusními doplňky BEBEK dáte Vašemu domovu zářící vzhled a díky zcela novému pojetí interiéru pokoříte běžný stereotyp. Luxusní doplňky splňují nejpřísnější kritéria výroby, prochází znaleckými a odbornými testy kvality a poskytujeme na ně prodlouženou záruku v délce 5ti let. Pokud chcete dokonalý interiér, pak luxusní bytové doplňky jsou tím správným řešením. Všechny produkty BEBEK naleznete v sekci Kolekce luxusních doplňků-kolekce BEBEK. Dlouhá životnost díky nejvyšší kvalitě a vysoký uživatelský komfort s přepychovým a unikátním designem, to jsou luxusní koupelnové a bytové doplňky DEFLEE DESIGN INTERIOR, které zakoupíte pouze v našem eshopu.

Typ: 96mm, s potahem 24-karátového zlata, černý krystal (počet krystalů 3)

Materiál: mosaz, zlatokrystaly  

Materiálové složení: 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy+24 karátové zlato 

Testy kvality povrchu a certifikáty: test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodinám) bez poškození povrchu, test acetonový a test síly laku, kdy bylo ověřeno, že tato laková tloušťka se pohybuje mezi 125 a 200 mikrony. Doplňky s potahem zlata vlastní Certifikát materiálu a Certifikát o použití vrstvy 24 kt zlata. Luxusní doplňky BEBEK splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky a prochází úspěšně všemi testy. Testy a certifikáty Vám samozřejmě na vyžádání předložíme.

Všechny základní varianty a barvy provedení: s potahem zlata 24 kt, s potahem chromu, patinovaná mosaz, patinovaná měď, zlatá, saten- vše s čirými, černými nebo bílými krystaly

Základní rozměry: 64 mm (počet krystalů 1), 96 mm (počet krystalů 3), 128 mm (počet krystalů 4), 160 mm (počet krystalů 6) a 192 mm (počet krystalů 7)

Luxusní produkty BEBEK Vám nabízíme v různých provedeních, cena je stanovena podle typu a varianty. V případě zájmu jsme schopni Vás uspokojit i zakázkovou výrobou, podle Vašeho přání lze zvolit různé kombinace povrchové úpravy či provedení. O zakázkové zpracování nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás seznámíme se všemi možnostmi provedení, případně poskytneme designové poradenství.

DEFLEE DESIGN INTERIOR je jediný e-shop na českém trhu, který má zastoupení v prodeji těchto nádherných a unikátních výrobků pyšnící se precizní technologickou úpravou včetně dokonalého podílu ruční práce. Nechte se inspirovat našimi neodolatelnými produkty luxusních doplňků. Po vzájemné dohodě Vám rádi představíme luxusní kování a koupelnově doplňky ve vzorkovně či showroomu. Luxusní doplňky BEBEK je světový design s dokonalou kvalitou a vychází ze sortimentu našeho francouzského obchodního partnera s dlouholetou zkušeností s luxusním kováním a koupelnovými doplňky.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
5 let
Rozměr
9,6 cm
Materiál
mosaz s potahem 24 kt zlata, krystal
Barva kování
zlatá lesk,černý krystal
Doplňky v ceně
prodloužená záruční doba
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
luxusní úchytka 96mm BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, bílé krystaly

luxusní úchytka 96mm BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, bílé krystaly

Kód:U24BEB9Z96
 
u dodavatele
2 079 Kč
luxusní úchytka 160mm BEBEK SILVER, černé krystaly

luxusní úchytka 160mm BEBEK SILVER, černé krystaly

Kód:U14BEB9Z160
 
u dodavatele
2 882 Kč
luxusní knopka 20mm BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, bílý krystal

luxusní knopka 20mm BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, bílý krystal

Kód:KN24BEB9Z20
 
u dodavatele
1 199 Kč
luxusní úchytka 192mm BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, bílé krystaly

luxusní úchytka 192mm BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, bílé krystaly

Kód:U24BEB9Z192
 
u dodavatele
3 355 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m