luxusní štítková klika PALACE GOLD s potahem 24 kt zlata

Kód:
S24PA9Z
Termín dodání:
1-3 týdny
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 76 692 Kč
Cena bez DPH: 63 381,82 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Luxusní štítková PALACE GOLD s potahem 24 kt zlata

Excelentní velká štítková dveřní klika PALACE je vyrobena z masivní mosazi s potahem 24 kt zlata. Tuto nádhernou kliku Vám nabízíme ve třech rozměrech a v různých povrchových úpravách. Dveřní klika PALACE je okázalá a svým dokonalým designem a provedením uspokojí i nejnáročnější zákazníky. PALACE se pyšní perfektní ruční prací, která je zárukou prémiové kvality tohoto výrobku. Luxusní doplňky splňují nejpřísnější kritéria výroby, prochází znaleckými a odbornými testy kvality a poskytujeme na ně prodlouženou záruku v délce 5ti let.

  • Typ: s potahem 24-karátového zlata, lesklá
  • Provedení: štítkové 
  • Délka: klika 135 mm, štítek 445 mm/60 mm
  • Materiál: mosaz, zlato
  • Materiálové složení: 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy+24 karátové zlato 
  • Typ klíčové dírky: dozický, FAB, WC

Testy kvality povrchu a certifikáty: test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodinám) bez poškození povrchu, test acetonový a test síly laku, kdy bylo ověřeno, že tato laková tloušťka se pohybuje mezi 125 a 200 mikrony. Doplňky s potahem zlata vlastní Certifikát materiálu a Certifikát o použití vrstvy 24 kt zlata. Luxusní doplňky PALACE splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky a prochází úspěšně všemi testy. Testy a certifikáty Vám samozřejmě na vyžádání předložíme.

Všechny základní typy provedení:  štítkové, rozměry: 1/ 135 mm, štítek 445 mm/60, 2/ 130 mm, štítek 251 mm/55, 3/ 160 mm, štítek 251 mm/55

Všechny základní varianty a barvy provedení: s potahem zlata 24 kt, stříbrná (chromová), patinovaná mosaz, patinovaná měď, rustik zlatá barva. Provedení se liší nejen povrchovou úpravou, ale také tvarem kliky a zakončením štítku (viz fotogalerie).

Luxusní dveřní kliku PALACE Vám nabízíme v různých provedeních, cena je stanovena podle typu a varianty. V případě zájmu jsme schopni Vás uspokojit i zakázkovou výrobou, podle Vašeho přání lze zvolit různé kombinace povrchové úpravy či provedení. O zakázkové zpracování nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás seznámíme se všemi možnostmi provedení, případně poskytneme designové poradenství.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet (vyjma zakázkové výroby).

DEFLEE DESIGN INTERIOR je jediný e-shop na českém trhu, který má zastoupení v prodeji těchto nádherných a unikátních výrobků pyšnící se precizní technologickou úpravou včetně dokonalého podílu ruční práce. Nechte se inspirovat našimi neodolatelnými produkty luxusních doplňků. Po vzájemné dohodě Vám rádi představíme luxusní kování a koupelnově doplňky ve vzorkovně či showroomu. Luxusní doplňky PORCELAINE jsou světový design s dokonalou kvalitou a vychází ze sortimentu našeho francouzského obchodního partnera s dlouholetou zkušeností s luxusním kováním a koupelnovými doplňky. 

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Záruka
5 let
Rozměr
klika 13,5 cm, štítek 44,5 cm/6,0 cm
Materiál
mosaz s potahem 24 kt zlata
Barva kování
zlatá lesk
Doplňky v ceně
prodloužená záruční doba
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 771 188 117
po - pá 09:00 - 16:00
0 kusů / 0