Luxusní souprava GENEVA

Kód:
FRAN395
Termín dodání:
na dotaz
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 72 900 Kč
Cena bez DPH: 60 247,93 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Luxusní souprava GENEVA

Název "Geneva" velmi dobře vystihuje preciznost se kterou byla tato souprava navržena a zkonstruována. Jedinečnost soupravy spočívá v kombinaci tří prvků: textil, hliník s práškovou úpravou a teakové dřevo. Teakové dřevo je precizně vložené do drážek v nohách stolu. Tvar teakových latí stolu je nepravidelný a postupně se vyrovnává směrem k okrajům stolu. Čisté zpracování okrajů stolu vyžaduje náročnou techniku. Souprava GENEVA vyvolává silný architektonický pocit a může být velmi zajímavá pro designéry. Elegantní souprava GENEVA vychází ze sortimentu značkového výrobce HIGOLD. Výrobky HIGOLD jsou velmi kvalitní, moderní a určují trendy venkovního nábytku. Se zahradním nábytkem HIGOLD budete maximálně spokojeni a věřte, že tento nábytek bude ozdobou Vaší zahrady či terasy a bude Vám sloužit mnoho let.

Rozměry: 

  • dvojkřeslo  160 cm x 80 cm 
  • 2x křeslo  85 cm x 80 cm 
  • konferenční stůl  110 cm x 70 cm 
  • stolek 50 cm x 50 cm

Sedáky a polštáře: zn.SUNBRELLA (USA) s UV ochranou

Sestava obsahuje: 2x křeslo, 1x dvojkřeslo, 1x odkládací stolek, 1x konferenční stůl

Materiál: hliníková slitina lakovaná, teakové dřevo, textilie (matrace a polštáře)   

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

   

Záruka
2 roky
Rozměr
dvojkřeslo 160 cm x 80 cm 2x křeslo 85 cm x 80 cm konferenční stůl 110 cm x 70 cm stolek 50 cm x 50 cm
Materiál
hliníková slitina lakovaná, teakové dřevo, textilie (matrace a polštáře)
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0