luxusní rozetová klika MIMOZA GOLD s potahem 24 kt zlata, čiré krystaly

Kód:
R24MI9Z1
Termín dodání:
1-3 týdny
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 13 134 Kč
Cena bez DPH: 10 854,55 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Luxusní rozetová klika MIMOZA GOLD s potahem 24 kt zlata, čiré krystaly

Oslnivá interiérová klika zdobená jemnými krystaly dodá Vašim dveřím ten pravý punc dokonalosti. Vychází ze sériové řady MIMOZA, která nabízí varianty kování, koupelnových a jiných bytových doplňků v různém barevném či designovém provedení. S luxusními doplňky MIMOZA dáte Vašemu domovu zářící vzhled a díky zcela novému pojetí interiéru pokoříte běžný stereotyp. Luxusní kování splňuje nejpřísnější kritéria výroby, prochází znaleckými a odbornými testy kvality a poskytujeme na ně prodlouženou záruku v délce 5ti let. Pokud chcete dokonalý interiér, pak luxusní bytové doplňky jsou tím správným řešením. Rozsáhlá série MIMOZA nabízí vytvořit nádherné sety a sestavy a Váš interiér dovede k perfektní dokonalosti s nepřehlédnutelnou elegancí. 

Typ: s potahem 24-karátového zlata, lesklá, čiré krystaly

Provedení: rozetové

Rozeta: čtvercová, kulatá (dle výběru-uveďte při objednávce)

Délka: klika 15 cm, rozeta 5,4 cm (čtvercová)

Materiál: mosaz, zlatokrystaly  

Materiálové složení: 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy+24 karátové zlato 

Typ klíčové dírky: dozický, FAB, WC

Testy kvality povrchu a certifikáty: test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodinám) bez poškození povrchu, test acetonový a test síly laku, kdy bylo ověřeno, že tato laková tloušťka se pohybuje mezi 125 a 200 mikrony. Doplňky s potahem zlata vlastní Certifikát materiálu a Certifikát o použití vrstvy 24 kt zlata. Luxusní doplňky MIMOZA splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky a prochází úspěšně všemi testy.  Testy a certifikáty Vám samozřejmě na vyžádání předložíme.

Všechny základní typy provedení:  rozetové ( rozeta čtvercová i kulatá), štítkové

Všechny základní varianty a barvy provedení: s potahem zlata 24 kt s čirými krystaly, s potahem zlata 24 kt s černými krystaly, stříbrná (chromová) s čirými krystaly, stříbrná (chromová) s černými krystaly, vše v lesku či matu

Luxusní dveřní kliku MIMOZA Vám nabízíme v různých provedeních, cena je stanovena podle typu a varianty. V případě zájmu jsme schopni Vás uspokojit i zakázkovou výrobou, podle Vašeho přání lze zvolit různé kombinace povrchové úpravy či provedení. O zakázkové zpracování nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás seznámíme se všemi možnostmi provedení, případně poskytneme designové poradenství.

DEFLEE DESIGN INTERIOR je jediný e-shop na českém trhu, který má zastoupení v prodeji těchto nádherných a unikátních výrobků pyšnící se precizní technologickou úpravou včetně dokonalého podílu ruční práce. Nechte se inspirovat našimi neodolatelnými produkty luxusních doplňků. Po vzájemné dohodě Vám rádi představíme luxusní kování a koupelnově doplňky ve vzorkovně či showroomu. Luxusní kování MIMOZA je světový design s dokonalou kvalitou a vychází ze sortimentu našeho francouzského obchodního partnera s dlouholetou zkušeností s luxusním kováním a koupelnovými doplňky.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
5 let
Rozměr
klika 15 cm, rozeta 5,4 cm
Materiál
mosaz s potahem 24 kt zlata, krystaly
Barva kování
zlatá lesk, čiré krystaly
Doplňky v ceně
prodloužená záruční doba
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0