luxusní rozetová klika CURL DESIGN SATEN

Kód:
R14CUD9ST8
Termín dodání:
1-3 týdny
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 8 646 Kč
Cena bez DPH: 7 145,45 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Informace
 • Foto

Luxusní rozetová klika CURL DESIGN SATEN

Krásná interiérová klika ve tvaru slzy zdobená okrasným vlysem, kterou Vám nabízíme v mnoha různých povrchových úpravách, včetně honosné varianty potažené zlatem. Dveřní klika CURL DESIGN působí  maximálně jemným dojmem, který lze podpořit povrchovou úpravou v kombinaci lesk-mat, kdy slzička je v lesklé úpravě, tělo kliky v matu nebo obráceně. Tato kombinace lesku a matu je opravdu nádherná a dodává výrobku honosnou eleganci. Bytové doplňky jsou velmi významných prvkem, neboť ony utváří celistvost a osobitost našeho interiéru. Luxusní kování splňuje nejpřísnější kritéria výroby, prochází znaleckými a odbornými testy kvality a poskytujeme na ně prodlouženou záruku v délce 5ti let. Pokud chcete dokonalý interiér, pak luxusní bytové doplňky jsou tím správným řešením. 

 • Typ:  saten-stříbrná (chromová)
 • (za uvedenou cenu nabízíme tyto typy: patinovaná mosaz, stříbrná (chromová), saten, zlatá, antik silver)
 • Provedení: rozetové
 • Rozeta: kulatá 
 • Délka: klika 145 mm, rozeta 52 mm
 • Materiál: mosaz
 • ateriálové složení: 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy
 • yp klíčové dírky: dozický, FAB, WC

Testy kvality povrchu a certifikáty: test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodinám) bez poškození povrchu, test acetonový a test síly laku, kdy bylo ověřeno, že tato laková tloušťka se pohybuje mezi 125 a 200 mikrony. Doplňky s potahem zlata vlastní Certifikát materiálu a Certifikát o použití vrstvy 24 kt zlata. Luxusní doplňky CURL splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky a prochází úspěšně všemi testy.  Testy a certifikáty Vám samozřejmě na vyžádání předložíme.

Všechny základní typy provedení:  rozetové ( rozeta kulatá), štítkové

Všechny základní varianty a barvy provedení: s potahem zlata 24 kt, patinovaná mosaz, stříbrná (chromová), saten, zlatá, saten v kombinaci se stříbrnou, antik silver, antik silver-saten, vše v lesku či matu nebo kombinace lesku a matu

Luxusní kliku CURL DESIGN lze objednat i v provedení CURL, která je bez okrasného vlysu (naleznete v naší nabídce).

Luxusní dveřní kliku CURL Vám nabízíme v různých provedeních, cena je stanovena podle typu a varianty. V případě zájmu jsme schopni Vás uspokojit i zakázkovou výrobou, podle Vašeho přání lze zvolit různé kombinace povrchové úpravy či provedení. O zakázkové zpracování nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás seznámíme se všemi možnostmi provedení, případně poskytneme designové poradenství.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet (vyjma zakázkové výroby).

DEFLEE DESIGN INTERIOR je jediný e-shop na českém trhu, který má zastoupení v prodeji těchto nádherných a unikátních výrobků pyšnící se precizní technologickou úpravou včetně dokonalého podílu ruční práce. Nechte se inspirovat našimi neodolatelnými produkty luxusních doplňků. Po vzájemné dohodě Vám rádi představíme luxusní kování a koupelnově doplňky ve vzorkovně či showroomu. Luxusní doplňky PORCELAINE jsou světový design s dokonalou kvalitou a vychází ze sortimentu našeho francouzského obchodního partnera s dlouholetou zkušeností s luxusním kováním a koupelnovými doplňky. 

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Záruka
5 let
Rozměr
klika 14,5 cm, rozeta 5,2 cm
Materiál
mosaz
Barva kování
chrom-saten
Doplňky v ceně
prodloužená záruční doba
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

+420 771 188 117
po - pá 09:00 - 16:00
0 kusů / 0