luxusní rozetová klika BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, čirý krystal

Kód:
R24BE9Z1
Termín dodání:
8 týdnů
Skladová dostupnost:
na externím skladě
Cena s DPH: 12 342 Kč
Cena bez DPH: 10 200 Kč
kalkulačka ESSOX
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Luxusní rozetová klika BEBEK GOLD s potahem 24 kt zlata, čirý krystal

Rozetová dveřní klika BEBEK vyrobena z masivní mosazi je zdobená krásným velkým krystalem. Kliky BEBEK nabízíme v různých povrchových úpravách a v kombinaci s bílým, černým nebo čirým krystalem. Sériová řada BEBEK nabízí také koupelnové doplňky a různé typy baterií. BEBEK zaujímá především historickým designem a uchvátí svým precizním provedením. Luxusní doplňky splňují nejpřísnější kritéria výroby, prochází znaleckými a odbornými testy kvality a poskytujeme na ně prodlouženou záruku v délce 5ti let. Pokud toužíte po dokonalém interiéru, pak námi nabízené luxusní bytové doplňky jsou správnou volbou. Všechny produkty BEBEK naleznete v naší sekci Kolekce luxusních doplňků-kolekce BEBEK.

  • Typ: s potahem 24-karátového zlata, lesklá, čirý krystal
  • Provedení: rozetové bez zdobení v rozetě
  • Rozeta: kulatá
  • Délka: klika 135 mm, rozeta 53 mm
  • Materiál: mosaz, zlato
  • Materiálové složení: 56% měď, 39% zinek, 5% ostatní kovy+24 karátové zlato 
  • Typ klíčové dírky: dozický, FAB, WC

Testy kvality povrchu a certifikáty: test stříkání slané vody, po dobu 240ti hodin (oproti standardním testům 60ti hodinám) bez poškození povrchu, test acetonový a test síly laku, kdy bylo ověřeno, že tato laková tloušťka se pohybuje mezi 125 a 200 mikrony. Doplňky s potahem zlata vlastní Certifikát materiálu a Certifikát o použití vrstvy 24 kt zlata. Luxusní doplňky BEBEK splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky a prochází úspěšně všemi testy. Testy a certifikáty Vám samozřejmě na vyžádání předložíme.

Všechny základní typy provedení: rozetové, štítkové 

Všechny základní varianty a barvy provedení: s potahem zlata 24 kt, stříbrná (chromová), saten, zlatá, s/bez krystaly v rozetě, velký krystal černý, bílý, čirý

Luxusní dveřní kliku BEBEK Vám nabízíme v různých provedeních, cena je stanovena podle typu a varianty. V případě zájmu jsme schopni Vás uspokojit i zakázkovou výrobou, podle Vašeho přání lze zvolit různé kombinace povrchové úpravy či provedení. O zakázkové zpracování nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás seznámíme se všemi možnostmi provedení, případně poskytneme designové poradenství.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet (vyjma zakázkové výroby).

DEFLEE DESIGN INTERIOR je jediný e-shop na českém trhu, který má zastoupení v prodeji těchto nádherných a unikátních výrobků pyšnící se precizní technologickou úpravou včetně dokonalého podílu ruční práce. Nechte se inspirovat našimi neodolatelnými produkty luxusních doplňků. Po vzájemné dohodě Vám rádi představíme luxusní kování a koupelnově doplňky ve vzorkovně či showroomu. Luxusní doplňky PORCELAINE jsou světový design s dokonalou kvalitou a vychází ze sortimentu našeho francouzského obchodního partnera s dlouholetou zkušeností s luxusním kováním a koupelnovými doplňky. 

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Záruka
5 let
Rozměr
klika 13,5 cm, rozeta 5,3 cm
Materiál
mosaz s potahem 24 kt zlata, krystal
Barva kování
zlatá lesk, čirý krystal
Doplňky v ceně
prodloužená záruční doba
kliknutím zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutím zobrazíte maximální velikost obrázku

Nevíte si rady s výběrem zavolejte nám +420 771 188 117 jsme tu pro Vás po - pá 09:00 - 16:00


0 kusů / 0

Bezpečná platba

Prodej na splátky

Doprava vícerozměrného zboží