lavice JITKA masiv buk

Kód:
2290_Z128
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 3 915 Kč
Cena bez DPH: 3 235,54 Kč
Tento produkt dodáváme v různých dekorech
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Lavice JITKA masiv buk

Rozměr: výška 93 cm, šířka 117 cm, hloubka sedu 45 cm, výška sedu 48 cm, výška područek 67 cm

Materiál: masivní bukové dřevo s povrchovou úpravou

Nosnost: 160 kg

Lavici nabízíme v mnoha variantách provedení základny, např. olše, buk, černá, bílá a další (celkem 11 dekorů)  a výběr z téměř 80ti potahových látek. Na vyžádání Vám rádi poskytneme vzorník dekorů. Některé varianty provedení jsou za příplatek. Lavice z masivního bukového dřeva v klasickém stylu za perfektní cenu s výběrem dekoru a potahové látky. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
výška 93 cm, šířka 117 cm, hloubka sedu 45 cm, výška sedu 48 cm, výška područek 67 cm
Materiál
masivní bukové dřevo s povrchovou úpravou
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0