HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Křesla

křeslo SCANDINAVIA II PETROL

Kód:
KRS36327
Termín dodání:
2-8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
12 600 Kč
2 610 Kč (21%)
: 9 990 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Křeslo SCANDINAVIA II PETROL

Barva: petrolejová

Materiál: polyester, nohy borové dřevo

Materiálové složení: 100% polyester

Rozměry (ŠxVxH): 85 cm x 87 cm x 85 cm

Rozměry sedáku  (ŠxVxH): 55 cm x 45 cm x 50 cm

Křeslo nabízíme ve více variantách.

SCANDINAVIA je retro styl v moderním pojetí, stále více oblíbený a žádaný. Naše produkty jsou jednak cenově zajímavé a přitom velmi kvalitní! Severská řada nábytku je typická svými tvary a šikmé, převážně masivní nohy jsou jejím specifikem. Produkt vychází z kolekce SCANDINAVIA, která je značně rozsáhlá a nabízí mnoho dalších souvisejích produktů. Líbí se Vám skandinávský styl?

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE SCANDINAVIA  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
85 cm x 87 cm x 85 cm
Materiál
100% polyester, nohy borové dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
křeslo BOUDOIR BROWN

křeslo BOUDOIR BROWN

Kód:AC00680BR
 
u dodavatele
4 859 Kč
křeslo KNEBEL BLACK

křeslo KNEBEL BLACK

Kód:AC01390BL
 
u dodavatele
6 990 Kč
akce výprodej
Křeslo HAVANA I100/M120

Křeslo HAVANA I100/M120

Kód:DE-EUR-HAV-1-I100-M120
 
u dodavatele
5 790 Kč
křeslo SETO

křeslo SETO

Kód:2301_A120
 
u dodavatele
5 639 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m