HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Křesla

křeslo BOUTIQUE BOLSTER BEIGE

Kód:
KRS35341
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
4 690 Kč
1 000 Kč (21%)
: 3 690 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Křeslo BOUTIQUE BOLSTER BEIGE

Barva: béžová

Materiál: bavlna, lněné vlákno, masivní dřevo

Materiálové složení: 80% bavlna, 20% lněné vlákno

Rozměry (ŠxVxH): 55 cm x 75 cm x 60 cm

Nohy křesla jsou z březového dřeva.

PŮSOBIVÝ BOUTIQUE 

Židle z kolekce BOUTIQUE na sebe svým glamour stylem upoutává zaslouženou pozornost. Produkty BOUTIQUE dotvoří kouzlo Vašeho domova, neboť o stylu glamour se říká, že je dokonalý, jemný a zároveň luxusní. Každý kousek v interiéru ve stylu glamour září a pokud je vhodně sladěn s dalšími bytovými prvky, lze docílit dokonalého přepychového dojmu. Produkty BOUTIQUE jsou vhodným doplňkem produktové řady VENICE, RENAISSANCE, BAROCCO a CHESTERFIELD, se kterými vytvoříte oslnivé sestavy. Kolekci  BOUTIQUE však lze i kombinovat s moderními produkty a při vhodném umístění se mohou i výrazně doplňovat. Glamour prvek povýší i obyčejný kus nábytku, to je jeho přednost. Naše kolekce BOUTIQUE evokuje přepych a luxus, a to za velmi přijatelnou cenu.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BOUTIQUE uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
55 cm x 75 cm x 60 cm
Materiál
80% bavlna, 20% lněné vlákno
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Dvojsedák JUPITER kůže

Dvojsedák JUPITER kůže

Kód:DE-PYK-JUP-2-K
 
u dodavatele
19 020 Kč
new
Židlo-křeslo COMFORT ANTIK BROWN

Židlo-křeslo COMFORT ANTIK BROWN

Kód:KRS37611
 
u dodavatele
4 450 Kč
Dvojsedák PARYS kůže

Dvojsedák PARYS kůže

Kód:DE-PYK-PAR-2-K
 
u dodavatele
17 330 Kč
new
Židlo-křeslo COMFORT SAMT BLUE

Židlo-křeslo COMFORT SAMT BLUE

Kód:KRS38597
 
u dodavatele
4 247 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m