kontejner kancelářský GOA 50-A masiv sheesham

Kód:
KK35896
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
8 820 Kč
2 044 Kč (23%)
: 6 776 Kč




hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Kontejner kancelářský GOA 50-A masiv sheesham

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo - indický palisandr (sheesham)

Rozměry (ŠxVxH): 50 cm x 60 cm x 40 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem.  Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE GOA  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
50 cm x 60 cm x 40 cm
Materiál
masivní dřevo - indický palisandrovník (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
kontejner na kolečkách MONTY

kontejner na kolečkách MONTY

Kód:1544_C054
 
u dodavatele
2 355 Kč
new
kontejner do kanceláře BIG DEAL BLACK OAK

kontejner do kanceláře BIG DEAL BLACK OAK

Kód:KK38430
 
u dodavatele
4 990 Kč
kontejner s kolečky BRED

kontejner s kolečky BRED

Kód:4623_C539
 
u dodavatele
2 539 Kč
kontejner na zámek BRED

kontejner na zámek BRED

Kód:3288_C540
 
u dodavatele
4 447 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m