HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Konferenční stolky > Konferenční stolky všechny

konferenční stolek TWISTER

Kód:
KS36195
Termín dodání:
3 dny
Dostupnost:
skladem
12 516 Kč
3 026 Kč (24%)
: 9 490 Kč

Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek TWISTER

Barva: bílá, vysoký lesk

Materiál: sklolaminát, lakovaný

Rozměry (ŠxVxH): 80 cm x 30 cm x 80 cm

Konferenční stolek dokonale se hodící do interiérů v minimalistickém stylu. Je moderní a futuristický, má neobvyklý tvar a lze ho snadno udržovat. Tento stolek perfektně zdůrazní moderní charakter interiéru.

NĚCO MÁLO O SKLOLAMINÁTU

Sklolaminát je kompozitní materiál, tvořený skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí. Vyznačuje se velkou pevností, odolností vůči chemikáliím i počasí, nízkou hmotností i cenou a dobrými hygienickými vlastnostmi. Sklolaminátové výrobky i polotovary se vyrábějí natíráním nebo stříkáním pryskyřice do formy. Skelná vlákna se mohou na vrstvu pryskyřice přikládat ručně, obvykle jako tkanina, anebo mohou být krátká vlákna přimíšena přímo do pryskyřice.

 

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
80 cm x 30 cm x 80 cm
Materiál
sklolaminát, lakovaný
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce
konferenční stolek GIANT 90-B akáciová dýha

konferenční stolek GIANT 90-B akáciová dýha

Kód:KNF37567
 
u dodavatele
6 890 Kč 7 350 Kč
Konferenční stolek LARA dub sonoma/bílá

Konferenční stolek LARA dub sonoma/bílá

Kód:DE-SIL-LARADSB
 
u dodavatele
1 420 Kč
konferenční stolek ROBO

konferenční stolek ROBO

Kód:4924_K163
 
u dodavatele
3 690 Kč
Konferenční stolek SILVER A

Konferenční stolek SILVER A

Kód:DE-SIL-SILVERASC
 
u dodavatele
4 050 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m