HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Konferenční stolky > Konferenční stolky všechny

konferenční stolek MULTILEVEL rozkládací

Kód:
KS19802
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
9 999 Kč
899 Kč (9%)
: 9 100 Kč

Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek MULTILEVEL rozkládací

Barva: bílá, vysoký lesk

Materiál: MDF

Rozměry (ŠxVxH): 110 cm x 30 cm x 70 cm

Síla stolové desky: 50 mm

Velký a praktický konferenční stůl MULTILEVEL s maximální šířkou po rozložení všech stolových desek 200 cm. Stolové desky lze navolit v různých směrech a tím konferenční stůl dostává čest svému názvu, je opravdu multifunkční. Tento konferenční stolkem patří mezi naše nejprodávanější, má velice pěkný design, praktická stránka a velikost jsou velkými přednostmi tohoto produktu. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
110 cm x 30 cm x 70 cm
Materiál
MDF lakované
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
new
Konferenční/odkládací stolek STONE MOSAIC SILVER

Konferenční/odkládací stolek STONE MOSAIC SILVER

Kód:KS38751
 
u dodavatele
10 420 Kč
Konferenční stolek MIO bílý

Konferenční stolek MIO bílý

Kód:DE-SIL-MIOB
 
u dodavatele
3 430 Kč
Konferenční stolek INDIANAPOLIS I-13 dub grandson

Konferenční stolek INDIANAPOLIS I-13 dub grandson

Kód:DE-JRS-IND-I13-DGR
 
u dodavatele
2 680 Kč
Konferenční stolek STELLA červený

Konferenční stolek STELLA červený

Kód:DE-SIL-STELLAC
 
u dodavatele
2 810 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m