HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Konferenční stolky > Konferenční stolky všechny

konferenční stolek MONSOON 100-C masiv akácie

Kód:
KS36245
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
4 200 Kč
1 100 Kč (26%)
: 3 100 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek MONSOON LONG 100-C

Barva: přírodní

Materiál: masivní akáciové dřevo

Rozměry velkého stolku (ŠxVxH): 100 cm x 40 cm x 50 cm

Masivní konfereční stolek v klasickém stylu. Stolek je zajímavý nejen z pohledu ceny, masivním provedením ale i jednoduchostí. MONSOON je klasika, která nikdy nezklame. Zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MONSOON  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O AKÁCII

Rod akácie zahrnuje asi 1200 až 1300 druhů. Je to druhý nejobsáhlejší rod bobovitých. Akácie jsou rozšířeny v tropech a subtropech po celém světě, zejména však na jižní polokouli. Je velmi trvanlivé a dobře opracovatelné, s úzkou bělavou bělí a zlatohnědým až načervenale hnědým jádrovým dřevem. Akácie mají poměrně mnohostranné využití. Různé druhy poskytují zejména trvanlivé dřevo, gumy, třísloviny a vonné extrakty. Mnohé druhy mají také využití v medicíně. Pěstují se i jako okrasné dřeviny. V kategorii ohrožených je vedeno celkem 9 druhů pocházejících z Austrálie, tropické Ameriky (zejména z Kuby) a Madagaskaru.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
100 cm x 40 cm x 50  cm
Materiál
masivní akáciové dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
konferenční stolek MARILLEN ratan přírodní

konferenční stolek MARILLEN ratan přírodní

Kód:A20560_BE4
 
u dodavatele
9 201 Kč 11 318 Kč
konferenční stolek NOE

konferenční stolek NOE

Kód:4934_k152
 
u dodavatele
2 990 Kč
akce
konferenční stolek GIANT 60-B akáciová dýha

konferenční stolek GIANT 60-B akáciová dýha

Kód:KNF37566
 
u dodavatele
4 999 Kč 5 450 Kč
konferenční stolek NATURE LOUNGE 50-T masiv teak

konferenční stolek NATURE LOUNGE 50-T masiv teak

Kód:KS23208
 
u dodavatele
7 450 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m