HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Konferenční stolky > Konferenční stolky všechny

konferenční stolek MANHATTAN WHITE

Kód:
KS21104
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
13 356 Kč
3 357 Kč (25%)
: 9 999 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek MANHATTAN WHITE

Barva: bílá, vysoký lesk

Materiál: MDF lakované, bezpečnostní sklo (tvrzené sklo)

Rozměry (ŠxVxH): 110 cm x 40 cm x 60 cm

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

BEZPEČNOSTNÍ TVRZENÉ SKLO

Bezpečnostní tvrzené sklo je velmi pevné a odolné proti úderům a nárazům. Značným násilím se dá ale rozbít vše, pokud tedy dojde k rozbití, tak o toto sklo se nelze pořezat, protože nevznikají ostré střepy, ale takzvané neostré plošky, o které se nelze poranit. Bezpečnostní tvrzené sklo, ze kterého je vyráběn nábytek, je tedy stejně bezpečné jako nábytek dřevěný. Údržba skleněného nábytku je běžná a nevyžaduje zvláštní péči. Pokud můžeme provést přirovnání, tak údržba skleněného nábytku je srovnatelná s nábytkem v lesku či vysokém lesku. Obavy ze skla nejsou na místě, je to bezpečný a velmi elegantní styl.

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
110 cm x 40 cm x 60 cm
Materiál
MDF lakované, bezpečnostní sklo (tvrzené sklo)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Konferenční stolek MIO sonoma dub

Konferenční stolek MIO sonoma dub

Kód:DE-SIL-MIODS
 
u dodavatele
2 810 Kč
Konferenční stolek CARMELO C12 sonoma/arusha

Konferenční stolek CARMELO C12 sonoma/arusha

Kód:DE-DOL-CAR-C12M-ARU
 
u dodavatele
1 290 Kč
konferenční stolek JOHAN

konferenční stolek JOHAN

Kód:2400_K08
 
u dodavatele
1 491 Kč
Konferenční stolek DORA dub sonoma/bílá

Konferenční stolek DORA dub sonoma/bílá

Kód:DE-SIL-DORADMB
 
u dodavatele
1 710 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m