HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Konferenční stolky > Konferenční stolky všechny

konferenční-odkládací stolek GHOST SMALL

Kód:
KS22860
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
4 620 Kč
830 Kč (18%)
: 3 790 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční-odkládací stolek GHOST SMALL

Barva: transparentní

Materiál: bezpečnostní sklo (tvrzené sklo)

Rozměry (ŠxVxH): 50 cm x 40 cm x 40 cm

Designový konferenční stolek z kolekce GHOSTje z tvrzeného bezpečnostního skla a svým atypickým provedením je často využíván i jako stolek přídavný.

BEZPEČNOSTNÍ TVRZENÉ SKLO

Naše produkty GHOST jsou vyrobeny z bezpečnostního tvrzeného skla, které je velmi pevné a odolné proti úderům a nárazům. Značným násilím se dá ale rozbít vše, pokud tedy dojde k rozbití, tak o toto sklo se nelze pořezat, protože nevznikají ostré střepy, ale takzvané neostré plošky, o které se nelze poranit. Bezpečnostní tvrzené sklo, ze kterého je vyráběn nábytek, je tedy stejně bezpečné jako nábytek dřevěný. Údržba skleněného nábytku je běžná a nevyžaduje zvláštní péči. Pokud můžeme provést přirovnání, tak údržba skleněného nábytku je srovnatelná s nábytkem v lesku či vysokém lesku. Obavy ze skla nejsou na místě, je to bezpečný a velmi elegantní styl.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE GHOST  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
50 cm x 40 cm x 40 cm
Materiál
bezpečnostní sklo (tvrzené sklo)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Konferenční stolek ROYAL C

Konferenční stolek ROYAL C

Kód:DE-SIL-ROYALCCO
 
u dodavatele
4 100 Kč
Konferenční stolek Poprad

Konferenční stolek Poprad

Kód:DE-SIL-POPRADORB120
 
u dodavatele
6 450 Kč
Konferenční stolek LISA II ořech

Konferenční stolek LISA II ořech

Kód:DE-SIL-LISA2TMLOR
 
u dodavatele
2 230 Kč
Konferenční stolek LORAS C

Konferenční stolek LORAS C

Kód:DE-SIL-LORASCL60
 
u dodavatele
6 020 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m