komoda XL-EMPIRE WB

Kód:
KOM37532
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
19 990 Kč
2 100 Kč (11%)
: 17 890 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Komoda XL-EMPIRE WB

Barva: bílá matná, šedá (betonový vzhled)

Materiál: MDF lakované

Rozměry (ŠxVxH): 180 cm x 63 cm x 40 cm

Rozměry otevřená přihrádka (ŠxVxH): 116 cm x 11 cm x 40 cm

Rozměry zásuvka (ŠxVxH): 55 cm x 12.5 cm x 33.5 cm

Rozměry dveřní prostor (ŠxVxH):

  • 2 x 26,5 cm x 12,5 cm x 37 cm 
  • 2 x 57 cm x 18 cm x 34,5 cm
  • 2 x 57cm x 19.5cm x 37cm 

Komodu nabízíme ve více variantách.

Představujeme Vám komodu z moderní kolekce EMPIRE, kde dominantním prvkem je vsazená horní otevřená přihrádka, která dělá výrobky EMPIRE velmi zajímavými  kousky. Komoda je praktická, protože velký počet přihrádek a zásuvek poskytují i dostatek úložného prostoru. Dalším velmi pěkným prvek produktů EMPIRE je vsazená základna, která vypadá elegantně, dodává velkou stabilitu produktům a zvýrazňuje jejich moderní ráz. Kolekci EMPIRE doporučujeme sladit s dalšími barevně shodnými prvky, tj. celobílými nebo dekorem shodnými s horní otervřenou přihrádkou.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE EMPIRE   uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

 

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky 
Rozměr
180 cm x 63 cm x 40 cm
Materiál
MDF lakované
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
new
Komoda TROPICAL 175CM masiv mango

Komoda TROPICAL 175CM masiv mango

Kód:KOM38728
 
u dodavatele
22 160 Kč
Komoda VANA 2D3S bílá/dub sonoma

Komoda VANA 2D3S bílá/dub sonoma

Kód:DE-UFC-VAN-2D3S-BS
 
u dodavatele
3 300 Kč
akce
komoda SCANDINAVIA

komoda SCANDINAVIA

Kód:KMD35131
 
u dodavatele
10 899 Kč 11 860 Kč
akce
komoda JAKARTA 125-CM masiv recykl

komoda JAKARTA 125-CM masiv recykl

Kód:KMD19906
 
u dodavatele
18 420 Kč 21 650 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m