komoda SCANDINAVIA II

Kód:
KMD35127
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 13 750 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Komoda SCANDINAVIA II

Barva: bílá, matná

Materiál: MDF lakované, dubové dřevo

Rozměry (ŠxVxH): 160 cm x 75 cm x 40 cm

Nohy a úchytky komody jsou z dubového dřeva. Komoda může sloužit i jako televizní stolek.  

SCANDINAVIA je retro styl v moderním pojetí, stále více oblíbený a žádaný. Naše produkty jsou jednak cenově zajímavé a přitom velmi kvalitní! Severská řada nábytku je typická svými tvary a šikmé, převážně masivní nohy jsou jejím specifikem. Produkt vychází z kolekce SCANDINAVIA, která je značně rozsáhlá a nabízí mnoho dalších souvisejích produktů. Líbí se Vám skandinávský styl?

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE SCANDINAVIA  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
160 cm x 75 cm x 40 cm
Materiál
MDF lakované, dubové dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Komoda s 4 zásuvkami KINGA II

Komoda s 4 zásuvkami KINGA II

Kód:DE-PYK-KIN-7
 
u dodavatele
26 560 Kč
Komoda 2D4S LENA

Komoda 2D4S LENA

Kód:DE-LAS-LENA-2D4S-DL
 
u dodavatele
5 260 Kč
Komoda s regálem KASHMIR 44

Komoda s regálem KASHMIR 44

Kód:DE-SZY-KASH-44-KMJ
 
u dodavatele
6 830 Kč
Komoda KAMIL KA-3

Komoda KAMIL KA-3

Kód:DE-DOL-KA-3
 
u dodavatele
4 440 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m