komoda ONYX 160-A

Kód:
KMD36198
Termín dodání:
2-8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
21 990 Kč
1 360 Kč (6%)
: 20 630 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Komoda ONYX 160-A

Barva: bílá-vysoký lesk, dub

Materiál: MDF lakované, dubová dýha, bezpečnostní sklo (tvrzené sklo)

Rozměry (ŠxVxH): 160 cm x 76 cm x 43 cm

Produkty ONYX nabízíme ve více barevných provedeních. Velmi povedená designová kolekce ONYX, pro kterou je typická kombinace skla, bílého-dubového či betonového dekoru. Produkty z této kolekce jsou velmi elegantní, působí jemným dojmem a určitě si získají pozornost každého milovníka originálního interiéru. Výchozím materiálem je kvalitní lamino ve vysokém lesku, dekorová dýha a bezpečnostní tvrzené sklo. Preferujete-li originalitu, pak ONYX je správnou volbou moderního stylu.

Kliknutím na tento odkaz KOLEKCE ONYX uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

 

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

 

Záruka
2 roky
Rozměr
160 cm x 76 cm x 43 cm
Materiál
MDF lakované, dubová dýha, bezpečnostní sklo (tvrzené sklo)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Komoda vitrína VEGAS V-8 výběr barev

Komoda vitrína VEGAS V-8 výběr barev

Kód:DE-JRS-VEG-V8
 
u dodavatele
6 200 Kč
Komoda JOY 41 dub wotan/bílá

Komoda JOY 41 dub wotan/bílá

Kód:DE-HOF-JOY-41-WB
 
u dodavatele
4 000 Kč
Komoda KORA K10 divoký dub/bílá

Komoda KORA K10 divoký dub/bílá

Kód:DE-JRS-KOR-K10-JBI
 
u dodavatele
4 560 Kč
akce
komoda XL-EMPIRE WB

komoda XL-EMPIRE WB

Kód:KOM37532
 
u dodavatele
17 890 Kč 19 990 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m