komoda GIANT 180-A masiv sheesham

Kód:
KMD18810
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
28 600 Kč
2 610 Kč (9%)
: 25 990 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Komoda GIANT 180-A masiv sheesham

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo - indický palisandr (sheesham)

Rozměry (ŠxVxH): 180 cm x 80 cm x 50 cm  

Rozměry zásuvky (ŠxVxH): 46 cm x 18 cm x 42 cm

Rozměry dvířek (ŠxVxH): 56 cm x 60 cm x 2,5 cm

Rozměry (ŠxVxH): 180 cm x 80 cm x 50 cm  

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. Krásná prostorná komoda vyrobena z masivního dřeva indického palisandru. S touto komodou již nebudete řešit nedostačující úložný prostor, neboť komoda je velmi praktická a zároveň kvalitní. Výrobek vychází z řady produktů našeho německého partnera, který je specialistou na interiérový design.  K tomuto produktu nabízíme další druhy nábytku stejného materiálu a designu.

Líbí se Vám tento produkt? Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE GIANT uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
180 cm x 80 cm x 50 cm
Materiál
masivní dřevo - indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
komoda LEONARDO 144-CM

komoda LEONARDO 144-CM

Kód:4770_OS354
 
u dodavatele
5 314 Kč
komoda s 4 zásuvkami DK-120

komoda s 4 zásuvkami DK-120

Kód:DE-DRE-KD120
 
u dodavatele
10 510 Kč
Komoda ONTARIO 44 bílá lesk/grafit

Komoda ONTARIO 44 bílá lesk/grafit

Kód:DE-HOF-ONT-44-BG
 
u dodavatele
8 010 Kč
Komoda BASIA 1D3S KM-553 sv./tm. jasan šimo

Komoda BASIA 1D3S KM-553 sv./tm. jasan šimo

Kód:DE-SUR-BAS-KM553-JS
 
u dodavatele
1 430 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m