HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní stoly > Všechny jídelní stoly

jídelní stůl MAKASSAR 160-S masiv sheesham

Kód:
JS16912
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
14 990 Kč
4 410 Kč (29%)
: 10 580 Kč


Tento produkt dodáváme ve více rozměrech
Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Jídelní stůl MAKASSAR 160-S masiv sheesham 

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)

Rozměry (ŠxVxH): 160 cm x 75 cm x 100 cm

Stolové nohy: 11 cm x 11 cm

Síla stolové desky: vnitřní rozměr 1,5-1,7 cm, vnější rozměr 10,5-10,7 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. Krásný stůl z masivního dřeva, indického palisandru za perfektní cenu ve střední délce. Jídelní stoly MAKASSAR jsou velice oblíbené nejen pro svůj vzhled, délku a kvalitní masivní materiál, ale také pro velmi příznivou cenu! MAKASSAR I je ze sekce středních jídelních stolů nejprodávanější a proto jej určitě doporučujeme. Stůl nabízíme ještě v délce 200 cm ( MAKASSAR II). MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

 

Doporučení designéra:  se židlemi  MAKASSAR ( kód ZDL17763) vytvoříte krásnou a ucelenou jídelní sestavu. Pokud nechcete židle z masivního dříví, pak doporučujeme židle  SCANDINAVIA RETRO BLACK (kód ZDL36192), které u masivních stolů vypadají velmi elegantně. V případě potřeby se obraťte na naši zákaznickou linku a rádi Vám podle Vašeho interiéru návrh zdarma sestavíme.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

 

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
160 cm x 75 cm x 100 cm
Materiál
masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Jídelní stůl KARL

Jídelní stůl KARL

Kód:DE-SIL-KARLD90
 
u dodavatele
3 310 Kč
Jídelní stůl MOSSO I dub-bílá

Jídelní stůl MOSSO I dub-bílá

Kód:DE-SIL-MOSSOBD120
 
u dodavatele
4 680 Kč
jídelní stůl PURE 160-240 rozkládací

jídelní stůl PURE 160-240 rozkládací

Kód:JS36424
 
u dodavatele
14 490 Kč
jídelní stůl sklápěcí VOJTĚCH

jídelní stůl sklápěcí VOJTĚCH

Kód:2032_S134
 
u dodavatele
2 402 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m