HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní stoly > Všechny jídelní stoly

jídelní stůl LAGOS OPEN 120-200-S masiv sheesham rozkládací

Kód:
JS20976
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
12 890 Kč
2 560 Kč (20%)
: 10 330 Kč


Tento produkt dodáváme ve více rozměrech
Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Jídelní stůl LAGOS OPEN 120-200-S masiv sheesham rozkládací

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)

Rozměry prodlužovacích desek (ŠxH): 40 cm x 80 cm

Rozměry (ŠxVxH): 120-200 cm x 75 cm x 80 cm

Jídelní stůl je možné rozšířit pomocí 2 prodlužovacích desek. Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. Jídelní stůl LAGOS  nabízíme v těchto statických délkách: 70 cm, 120 cm, 140 cm. V rozkládací variantě je stůl nabízen také v rozměru 160 cm-240 cm. Jídelní stoly jsou velmi pěkné a vzhledem k materiálovému provedení se dají kombinovat s dalšími našimi řadami z indického palisandru, například z kolekcí Makassar, která také nabízí rozsáhlý výběr masivních produktů.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE LAGOS uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
120-200 cm x 75 cm x 80 cm
Materiál
masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Jídelní stůl rozkládací 160 INDIANAPOLIS dub grandson

Jídelní stůl rozkládací 160 INDIANAPOLIS dub grandson

Kód:DE-JRS-IND-160-DGR
 
u dodavatele
4 980 Kč
Jídelní stůl RING

Jídelní stůl RING

Kód:DE-SIL-RINGH
 
u dodavatele
4 490 Kč
akce tip
jídelní stůl FACTORY 200-CM masiv akácie

jídelní stůl FACTORY 200-CM masiv akácie

Kód:OS36770
 
u dodavatele
11 990 Kč 15 130 Kč
akce tip
jídelní stůl MAMMUT 220-A masiv akácie

jídelní stůl MAMMUT 220-A masiv akácie

Kód:JS36645
 
u dodavatele
28 750 Kč 33 890 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m