HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní stoly > Všechny jídelní stoly

jídelní stůl LAGOS 120-S masiv sheesham

Kód:
JS20602
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
8 357 Kč
2 457 Kč (29%)
: 5 900 Kč


Tento produkt dodáváme ve více rozměrech
Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Jídelní stůl LAGOS 120-S masiv sheesham 

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)

Rozměry (ŠxVxH): 120 cm x 75 cm x 80 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. Jídelní stůl LAGOS nabízíme v těchto statických délkách: 70 cm, 120 cm, 140 cm. V rozkládací variantě je stůl nabízen pouze v rozměru 120 cm-200 cm. Jídelní stoly jsou velmi pěkné a vzhledem k materiálovému provedení se dají kombinovat s dalšími našimi řadami z indického palisandru, například z kolekcí Makassar, která také nabízí rozsáhlý výběr masivních produktů.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE LAGOS uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
120 cm x 75 cm x 80 cm
Materiál
masivní dřevo - indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
skleněná deska BARRACUDA 240-A

skleněná deska BARRACUDA 240-A

Kód:JS35356
 
u dodavatele
4 900 Kč
Jídelní stůl SK-2 ořech

Jídelní stůl SK-2 ořech

Kód:DE-SIL-SK2ORCH120
 
u dodavatele
3 440 Kč
jídelní stůl BLOMA WHITE

jídelní stůl BLOMA WHITE

Kód:DT00340WH
 
u dodavatele
10 999 Kč
Jídelní stůl SONO 100x60 cm

Jídelní stůl SONO 100x60 cm

Kód:DE-SIL-SONOTB100
 
u dodavatele
1 870 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m