HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní stoly > Všechny jídelní stoly

jídelní stůl BARRACUDA 180-A masiv teak

Kód:
JS36648
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
35 890 Kč
5 900 Kč (16%)
: 29 990 Kč


Tento produkt dodáváme ve více rozměrech
Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Jídelní stůl BARRACUDA 180-A

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo - recyklované teakové dřevo

Rozměry (ŠxVxH): 180 cm x 75 cm x 100 cm

Rozměry stolového rámu (ŠxH): 10 cm x 2 cm

Rám stolu je z nerezové oceli.

Jídelní stůl BARRACUDA nabízíme ve třech délkách: 180 cm, 200 cm a 240 cm. Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. K tomuto jídelnímu stolu je možné objednat krycí skleněnou desku (skleněná deska BARRACUDA 180 cm).

EXOTICKÁ BARRACUDA

Jídelní stůl je z kolekce BARRACUDA, která představuje originální zpracování a dokonalý přírodní vzhled. Malé prasklinky a suky jsou pro tyto výrobky typické. Produkty jsou vyráběny z teakového dříví, které je nejžádanější pro výrobu nábytku, protože toto dřevo nevyžaduje prakticky žádnou následnou údržbu. Teakový nábytek neztrácí na své hodnotě ani po mnoha letech a lidově řečeno, mezi dřevem to je dokonalý držák. Teakové dřevo je rozšířené, ale Indonesie je největším producentem tohoto velmi kvalitního dřeva.

Naše produkty BARRACUDA jsou z velké části doplněny ocelovým rámem, který dodává těmto nádherným a velmi kvalitním výrobkům stabilitu a zvýrazní jejich mohutnost. Kdo si zakoupí výrobek z tohoto dřeva, tak si může být jist, že mu bude sloužit po mnoho let. Ke stolům nabízíme i skleněné desky v různých rozměrech. Produkty z kolekce BARRACUDA jsou cenově náročnější, ale cena odpovídá materiálu, kvalitě a především životnosti. Exotický neotřelý vzhled však hovoří sám za sebe. 

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BARRACUDA  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.   

Záruka
2 roky
Rozměr
180 cm x 75 cm x 100 cm
Materiál
 masivní dřevo - recyklované teakové dřevo
Doplňky v ceně
dárek za Váš nákup
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce tip
jídelní stůl WOTAN 200-B masiv dub

jídelní stůl WOTAN 200-B masiv dub

Kód:JS36924
 
u dodavatele
19 490 Kč 23 900 Kč
Jídelní stůl CROSS 150x90

Jídelní stůl CROSS 150x90

Kód:DE-SIL-CROSS150
 
u dodavatele
11 760 Kč
Jídelní stůl GD-018 rozkládací fialový

Jídelní stůl GD-018 rozkládací fialový

Kód:DE-SIL-GD018F
 
u dodavatele
5 550 Kč
Jídelní stůl NORMANO 180x90

Jídelní stůl NORMANO 180x90

Kód:DE-SIL-NORMANO180
 
u dodavatele
9 750 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m