1KS lacobelová dlaždice QUATTRO GREEN 30/30-LB

Kód:
611-136
Termín dodání:
4 - 10 dní
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 165 Kč
Cena bez DPH: 136,36 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

1KS lacobelová dlaždice QUATTRO GREEN 30/30-LB

Obklad z lakovaného skla o síle 4 mm v pastelově zelené barvě. Lacobel je skleněný obklad se snadnou údržnou. Jedná se o čiré plavené sklo pokryté na jedné straně vysoce kvalitním hladce naneseným lakem. Na rozdíl od tradičních lakovaných tabulí je LACOBEL nesmírně odolný vůči poškrábání, skvrnám a agresivním čistícím prostředkům, jejichž nalakovaná strana je chráněna vrstvou skla. Je možné na zakázku objednat i velké formáty těchto designových interiérových skleněných dlaždic. Skleněné lacobelové dlaždice dodáváme v různých barevných provedeních (viz fotogalerie).

  • Šířka: 30 cm
  • Výška: 30 cm
  • Váha: 0,7 kg

Obkladové lacobelové dlaždice jsou ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky.

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.

Záruka
2 roky 
Rozměr
30 cm x 30 cm
Materiál
sklo, lacobel
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

+420 771 188 117
po - pá 09:00 - 16:00
0 kusů / 0