12KS zrcadlová dlaždice QUATTRO BRONZE 15/15-BH s broušenou hranou

Kód:
610-016
Termín dodání:
4 - 10 dní
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 589 Kč
Cena bez DPH: 486,78 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

12KS zrcadlová dlaždice QUATTRO BRONZE 15/15-BH s broušenou hranou

Stříbrné zrcadlové dlaždice ve tvaru čtverce s jemně broušenou hranou. Balení obsahuje 12 ks obkladových dlaždic a oboustrannou lepící pásku k jejich připevnění. Zrcadlové dlaždice nabízíme i v jiných provedeních, viz fotogalerie ( stříbrné, bronzové, čtvercové, obloukové). Obklad ze zrcadlových dlaždic působí velmi moderně a elegantně. Zrcadlový obklad je vhodný do všech částí interiéru. Lze jej kombinovat v odstínech i tvarech a vytvořit tak unikátní a působivé místo ve vašem interiéru.

  • Šířka: 15 cm
  • Výška: 15 cm
  • Váha: 2 kg

Obkladové zrcadlové dlaždice jsou ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky.

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.

Záruka
2 roky 
Rozměr
15 cm x 15 cm
Materiál
zrcadlové sklo
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

Nevíte si rady s výběrem zavolejte nám +420 771 188 117 jsme tu pro Vás po - pá 09:00 - 16:00


0 kusů / 0

 

Bezpečná platba

Prodej na splátky

Doprava vícerozměrného zboží